قیمت نصب ترمووود

پس از انتخاب و خرید چوب ترمو مورد نظر، مهم ترین مرحله اجرای ترموود و بر اورد قیمت نصب آن است. همان طور که می دانید چوب ترموود یکی از مقاوم ترین چوب های موجود در بازار است که به وسیله گرما و روش های خاص، مقاوم می شود و می توان از آن در مصارف گوناگون مانند نمای ساختمان، پارتیشن، روف گاردن و … استفاده کرد.

اگر اجرا و نصب ترموود به درستی انجام نشود، می تواند باعث بروز خسارت های زیاد و مشکلات بسیاری در آینده شود. بهتر است قبل از خرید و اجرای ترمو وود این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در این مطلب نکات قبل از اجرای ترموود، معرفی انواع زیرسازی ها، قیمت نصب چوب ترموود و عواملی که در نصب و اجرای ترمو وود تاثیر گذار هستند را به طور کامل بیان می کنیم. همچنین میتوانید جهت استعلام قیمت نصب و اجرای ترمووود با مشاوران تیم پویان وود در تماس باشید.

تماس با ما

برای اطلاع از اجرت نصب ترموود میتوانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید :

شماره های تماس دفتر فروش : 

۰۲۱۳۳۲۸۹۶۱۸
۰۲۱۳۳۲۸۴۳۴۱

شماره های تماس مدیر فروش : 

۰۹۱۲۰۷۳۲۲۶۵
۰۹۱۲۰۲۵۰۵۲۷

قبل از اجرای ترمووود باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از نصب چوب ترموود باید به نکات مهمی توجه کنید که تاثیر به سزایی در کیفیت نهایی و عمر کار شما خواهند داشت. رعایت نکردن این نکات علاوه بر ایجاد خسارت های گوناگون، باعث تحمیل هزینه های اضافی بسیار زیادی می شود. در ادامه مطلب این نکات مهم را برای شما شرح می دهیم.

۱- انتخاب مجری خوب

مهم ترین نکته ای که هنگام اجرای ترموود باید به آن توجه بشود، انتخاب مجری خوب برای نصب ترموود است. این عمل از حساسیت و توجه بالایی برخوردار است که باید توسط افراد ماهر و مجرب اجرا شود. همانطور که می دانید اگر نصب ترموود توسط افراد تازه کار یا نا بلد انجام شود، علاوه بر ایجاد تمام مشلاتی که در بالای مطلب گفتیم، باعث بروز مشکلات جدی برای ساختمان و محل نصب می شود.

مجری ترمووود

یکی از شرکت هایی که با تجربه ای بالای 30 سال سابقه کاری، واردات بهترین ترموود ها، اجرا و ساخت انواع کاربری ترموود مانند ترمووال، کابینت ترموود و … را با استفاده از دانش مهندسین حرفه ای انجام می دهد، پویان وود است. می توانید با خیال راحت تمامی مراحل خرید، نصب و اجرای ترمو وود را به مجموعه پویان وود سپرده و از کیفیت کار مطمئن باشید.

اجرای ترموود

2- براورد هزینه

یکی از نکات مهمی که هر شرکت یا فردی که قصد اجرا و نصب ترموود را دارد، به آن توجه می کند قیمت ترموود است. براورد هزینه برای متراژ و مساحت مورد نظر شاید کار سختی باشد ولی در برخی شرکت های بزرگ می توانید با استفاده از خدمات تخمین هزینه ترموود و قیمت نصب ترمووود در وبسایت یا مشاوره تلفنی با کارشناسان، هزینه نهایی برای مساحت هر فضایی را به درستی متوجه شوید و انتخاب راحت تری برای خرید و نصب داشته باشید.

3- خرید چوب ترمو مرغوب

نکته ی مهم بعدی برای اجرای ترموود، خرید یک چوب ترمو با کیفیت و مرغوب است. استفاده از یک چوب مناسب و با کیفیت در افزایش عمر سازه و در نتیجه هزینه های وارد شده تاثیر بسزایی دارد. ترکیب زیبایی و دوام در چوب ترموود در کنار یکدیگر، موارد مورد توجه برای استفاده از آن برای هر فردی است. 

اجرای ترمو وود

برای اطلاع از قیمت دقیق ترموود مرغوب و با هزینه ی بسیار مناسب، در هر ابعادی مانند شاخه ای، تایلی و … می توانید به لیست قیمت ترموود مراجعه کنید و با توجه به مساحت مورد نیاز، قیمت دقیق ترموود مورد نیازتان را تخمین بزنید و یک خرید با کیفیت و عالی داشته باشید.

انواع زیر سازی ها برای نصب ترمووود

زیر سازی ترموود یکی از مهم ترین مراحل نصب چوب ترموود است. یک زیر سازی مقاوم و اصولی می تواند از ورود آسیب های وارده به سازه جلو گیری کند و باعث استحکام و زیبایی هر چه بیشتر آن در دراز مدت شود. انواع گوناگونی از چوب های ترموود در بازار برای استفاده های مختلف و خاص وجود دارد. ولی به طور کلی نصب انواع ترموود روش ها و زیر سازی های مشابهی دارد که در ادامه مطلب به بیان آن ها می پردازیم.

به طور کلی زیر سازی ترموود به دو روش سیمانی و فلزی انجام می شود. هر کدام از این روش ها دارای ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خودشان هستند که باعث می شوند ترموود بر اساس نوع محل نصب و کارایی، در بهترین شرایط و موقعیت خودش قرار بگیرد.

اجرت نصب ترموود

1- زیر سازی سیمانی

در این روش، 3 سانتی متر سیمان روی بلوک یا آجر قرار می گیرد. تراز و یک دست بودن سطح سیمان در این روش زیر سازی بسیار مهم است. از این روش بیشتر در نمای ساختمان استفاده می شود. ولی می توان در زیر سازی سیمانی برای کف، با استفاده از زه کشی و شیب بندی فضا، زیر سازی مد نظر را انجام داد. یکی از موادی که برای افزایش مقاومت و عمر سیمان می توان از ان استفاده کرد، میکرو ژل است. یکی از معایب استفاده از سیمان این است که این ماده به مرور زمان تغییر شکل می دهد که باعث بروز مشکلات زیادی می شود.

2- زیر سازی فلزی

این روش به وسیله قوطی های فلزی و قوطی کشی انجام می شود. یکی از نکاتی که در زیر سازی از جنس فلز باید به آن توجه کرد، این است که به مرور زمان فلز ممکن است دچار مشکلاتی مانند خوردگی یا زنگ زدگی بشود. به همین دلیل برای انجام این زیر سازی، ابتدا فلز را سند بلاست کرده و به وسیله ی اپوکسی یا رنگ آن را پوشش می دهند تا از بروز این مشکلات جلوگیری شود.

نصاب چوب ترموود

روش انجام این روش در کف سازی توسط نصاب ترمووود ، به این صورت است که عملیات شاسی کشی هم جهت با چوب های ترموود در خلاف چوب های زیر سازی با فاصله 40 سانتی متر انجام می شود. برای زیر سازی فلزی در نما ساختمان نیز، این عمل با فاصله 50 سانتی متری انجام می شود.

یکی از مزایا استفاده از این روش، آماده سازی و سرعت بالای نصب زیر سازی و اجرای ترموود است. این روش هم برای اجرای نمای ترمووود و هم برای کف سازی سازه ها مناسب است. یکی از معایب این روش هم خطر زنگ زدگی یا انقباض و انبساط در تغییر دما است که به وسیله مواد اپوکسی یا رنگ می توان از بروز این آسیب ها جلوگیری کرد.

نصب ترمووود

3- چوب های زیر سازی

چوب های زیر سازی را به دلیل تفاوت ضریب انبساط چوب با فلز برای جلوگیری از تغییر شکل زیر سازی استفاده می کنند. این چوب ها به طور معمول از جنس چوب روسی هستند که دوام و مقاومت بالایی دارند. ابعاد مناسب چوب های زیر سازی برای کف سازی به طور معمول 50*40 با فاصله 40 سانتی متر است.

برای نما ساختمان نیز ابعاد این چوب ها 25*45 با فاصله 50 سانتی متری است. نصب این چوب ها نیز در جهت عمود با چوب ترموود است. به طور معمول استفاده از زیر سازی فلزی به جهت مقاومت بیشتر و تغییر شکل ندادن نسبت به نصب زیر سازی سیمانی بیشتر انجام می شود.

قیمت اجرای ترمووود

قیمت چوب ترموود به عوامل مختلفی مانند قیمت ارز بستگی دارد. ولی قیمت نصب ترموود بسته به مساحت و فضای کار و اجرت نصب ترموود تقریبا ثابت است. قیمت اجرای ترموود با توجه به متراژ چوب های مورد استفاده، محل اجرا، اجرت نصب ترموود، تعداد و نوع پروفیل های ترموود، نوع زیر سازی و … تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت اجرای ترمو وود می توانید از طرق فرم ابتدای صفحه و یا از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما اقدام کنید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت اجرای ترمووود

همانطور که گفتیم، قیمت اجرای ترمووود به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل را در ادامه مطلب برای شما شرح می دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)