قیمت اجرای سونا خشک

از جمله فضاهای جذابی که این روزها در برخی از ساختمان ها و ویلاها ساخته می شود و جزو یکی از تفریحات جذاب برای اکثر افراد محسوب می شود ، مجموعه استخر است. از زمان ها دور تا کنون در کنار استخر اتاقک هایی از جنس چوب ساخته می شد که به اتاق سونا معروف است و در دو نوع سونا خشک و سونا بخار وجود دارد.

از این میان موضوع مورد بحث ما اتاق سونا خشک است که با استفاده از چوب ساخته می شود و از طراحی جذاب و زیبایی برخوردار است. در این مبحث قرار است اطلاعاتی در رابطه با قیمت ساخت سونا خشک و مواردی برای آشنایی با این سازه به شما ارائه شود.

پروفیل های ترمووود مناسب سونا خشک

نام محصول درجه ترموود قیمت (مترمربع) مشاوره رایگان
دیوار ها ۰۹۱۲۰۷۳۲۲۶۵
پروفیل ترمووود گره پروانه 16 ضخامت میل گره پروانه 600,000
نیمکت و درب
پروفیل ترمووود گره پروانه 19 ضخامت میل گره پروانه 630,000
کف
پروفیل ترمووود گره پروانه 10 ضخامت میل گره پروانه 430,000
مشاهده همه : لیست قیمت ترمووود

استعلام قیمت اجرای سونا خشک

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت اجرای سونا خشک از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

قیمت ساخت سونا خشک :

قیمت اجرای سونا خشک

هزینه اجرای سونا خشک نیز مانند سایز سازه های چوبی به عوامل مختلفی بستگی دارد و به همین جهت امکان تعیین قیمت مشخص و ثابت برای آن وجود ندارد. از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی قیمت اجرای سونا خشک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • نوع چوب مورد استفاده برای ساخت سونا خشک ؛
  • تجهیزاتی که درون اتاق سونا مورد استفاده قرار می گیرد ؛
  • برند و درجه کیفی هر کدام از مصالح به کار برده شده ؛
  • ابعاد و اندازه سونا خشک ؛
  •  و … .

بهترین راه برای تخمین قیمت سونا خشک بر اساس فضای مورد نظر شما و تطبیق آن با بودجه ای که در اختیار دارید ، دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان شرکت کینگ وود است تا بتوانید به طور کامل از هزینه ساخت سونا خشک مطلع شوید.

خرید اتاق سونا خشک از پویان وود :

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ساخت و اجرای سونا خشک اهمیت دارد ، خرید متریال مورد استفاده برای ساخت این سازه از فروشندگان معتبر در این حوزه است که محصولات با کیفیتی را ارائه می دهند. شرکت پویان وود نیز یکی از بهترین تولید کنندگان ترمووود به شمار می آید که شما می توانید برای سفارش سازه های مورد نظر خود از جنس ترموود ، لمبه ، چوب روسی و … به آن مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)