قیمت فلاور باکس ترمووود

قیمت فلاور باکس ترمووود بسته به اندازه، طراحی، برند و کیفیت متفاوت است. با توجه به اینکه فلاور باکس‌ های ترمووود تولید شده از چوب ترمووود دارای قابلیت مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف محیطی هستند، بیشتر تولید کنندگان به قیمت بالایی آن ها را به فروش می رسانند.

به همین دلیل قیمت فلاور باکس ترمووود در مقایسه با فلاور باکس ‌های ساده و معمولی کمی بیشتر است. همچنین قیمت فلاور باکس‌ های ترمووود بر اساس اندازه، طراحی و برند متفاوت است. در این مطلب بهترین مرکز خرید فالور باکس ترمووود با قیمت بسیار مناسب ولی کیفیت بالا در هر ابعادی را معرفی می کنیم.

لیست قیمت فلاور باکس ترمووود

ضخامت ترمووود کاربرد قیمت
9 تا 15 میلیمتر فلاورباکس کوچک تا متوسط برای گیاهان سبک وزن قیمت چوب ترمو
16 تا 22 میلی متر فلاورباکس سایز متوسط برای اکثر انواع گیاهان
23 تا 42 میلی متر فلاورباکس بزرگ برای گیاهان سنگین تر یا شرایط آب و هوایی سخت

استعلام قیمت فلاور باکس ترمووود

برای اطلاعات از قمیت فلاورباکس ترمووود و جزئیات آن با ما در ارتباط باشید.

قیمت فلاور باکس ترمووود

فلاور باکس ارزان قیمت

قیمت فلاور باکس ترمووود بر اساس کیفیت و مواد استفاده شده در ساخت آن‌ تعیین می ‌شود. به همین دلیل برای خرید فلاور باکس ‌های ترمووود، بهتر است با بررسی قیمت ‌ها و مشخصات محصولات از چندین منبع و فروشنده مختلف، بهترین نوع فلاور باکس را بسته به نیاز خود خریداری کنید.

قیمت فلاور باکس ترمووود به دلیل تنوع در اندازه، طراحی و کیفیت چوب متفاوت است. از طرف دیگر قیمت چوب ترمووود نیز بسته به ضخامت و کیفیت آن متغیر اعلام می شود. به همین دلیل یم توان یک قیمت ثابتو مشخص برای فلاور باکس از جنس چوب ترمو بیان کرد. در ادامه مطلب به بررسی قیمت فلاور باکس های ترمووود بر اساس قیمت هر متر مربع چوب با صخامت های مختلف، هزینه حمل و نقل و هزینه نصب می پردازیم.

1- قیمت چوب ترمووود

همانطور که می دانید قیمت ترمووود بر حسب متر مربع اندازه گیری می شود. همچنین این چوب در ضخامت های مختلف برای کاربرد های متنوع به بازار عرضه می شود. به همین دلیل قیمت هر متر مربع چوب ترمو در ضخامت های مختلف متفاوت است و باید از فروشنده مورد نظر، بر حسب ضخامت و ابعاد مورد نیاز استعلام قیمت فلاور باکس ترمووود را بگیرید.

از طرفی ابعاد فلاور باکس و نوع درخت استفاده شده در تولید چوب ترمو نیز روی قیمت فلاور باکس های ترمو تاثیر می گذارد. نوع طراحی فلاور باکس نیز بسته به ضخامت ترمووود و سلیقه مشتری انجام می شود که در نهایت یکی از عوامل اثر گذار روی قیمت فالور باکس های ترمو است.

برای اطلاع از قیمت و خرید چوب ترمو ارزان و با کیفیت میتوانید با کارشناسان پویان وود در تماس باشید.

2- هزینه حمل و نقل

هزینه حمل و نقل فلاور باکس ترمووود بسته به مسافت و مکان مقصد مورد نظر مشتری، متفاوت است. همچنین بسته به تعداد و اندازه فلاور باکس ‌ها، هزینه حمل و نقل ممکن است تغییر کند. به عنوان مثال، هزینه حمل و نقل یک فلاورباکس ترمووود با اندازه کوچک تر به مسافت کم تر، نسبت به فلاور باکس با ابعاد بزرگ ‌تر یا مسافت طولانی تر، کم تر خواهد بود. بدیهی است که قیمت فلاور باکس هایی که ابعاد بزرگی دارند و نیاز به حمل و نقل تخصصی توسط جرثقیل یا کامیون دارند یا فلاور باکس هایی که باید به یک مکان دور و مسافت طولانی برده شوند، بیشتر از انواع دیگر خواهد بود.

3- هزینه نصب

هزینه نصب فلاور باکس ترمووود نیز یکی دیگر از مسائلی است که باعث تغییر در قیمت این محصول می شود. بسته به اندازه و تعداد فلاور باکس‌ها و همچنین جنس چوب مورد استفاده، قیمت آن ها نیز متفاوت است. بعضی از فروشندگان فلاور باکس ترمووود خدمات نصب در محل را نیز ارائه می‌ دهند که باعث اضافه شدن هزینه نصب و اجرت نصاب روی قیمت نهایی فلاور باکس ترمو می شود.

در نهایت برای خرید فلاور باکس ترمووود بهتر است با بررسی قیمت‌ ها و مشخصات محصولات از چندین فروشنده متفاوت بهترین نوع چوب مرود نظرتان را انتخاب کنید. همچنین هزینه‌ های حمل و نقل و نصب را نیز در محاسبه قیمت فلاور باکس ترمووود در نظر بگیرید.

انواع فلاور باکس ترمووود

فلاور باکس ترمووود

فلاور باکس ‌های ترمووود از چوبی ساخته می‌ شوند که در یک فرآیند حرارتی خاص با استفاده از دما و فشار بالا، تحت عملیات گرمایی قرار می ‌گیرد. این فرآیند باعث می‌ شود که چوب مقاومت بیشتری در برابر رطوبت، آفتاب، حرارت و آتش کسب کند و برای استفاده در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان مناسب شود.

فلاور باکس ‌های ترمووود با توجه به نوع چوب ترمووودی که استفاده شده است، می‌ توانند دارای طرح و رنگ متفاوتی باشند. برخی از فلاور باکس ‌ها با رنگ طبیعی چوب ترمووود ساخته می‌ شوند. در حالی که برخی دیگر با استفاده از رنگ ‌های مختلف طراحی و تولید می شوند. همچنین برخی از فلاور باکس ‌ها با استفاده از تزئینات چوبی مختلف نیز طراحی می ‌شوند.

در انتخاب فلاور باکس ‌های ترمووود علاوه بر اندازه و نوع چوب، برند و کیفیت محصول نیز بسیار مهم است. برند های مختلفی فلاور باکس ‌های ترمووود تولید می‌ کنند که ممکن است در میزان کیفیت و نوع طراحی متفاوت باشند. همچنین با توجه به مبالغ مختلف برای قیمت فلاور باکس ترمووود که در بازار وجود دارد، مشتریان باید بر اساس بودجه خود، بهترین و مناسب ترین نوع را انتخب کنند.

فلاور باکس ‌های ترمووود بر اساس اندازه و نوع چوب ترمووودی که در ساخت آن ها استفاده می شود، به چند دسته مختلف تقسیم‌ بندی می ‌شوند:

1. بر اساس اندازه

  • فلاور باکس ‌های کوچک : این نوع از فلاور باکس ‌ها معمولاً به صورت مربع یا مستطیلی طراحی شده ‌اند و اندازه آن‌ ها حدوداً ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌ متر است و برای محیط های کوچک بیشتر کاربرد دارند..
  • فلاور باکس ‌های متوسط : این نوع از فلاور باکس ‌ها بزرگ ‌تر از فلاور باکس‌ های کوچک هستند و اندازه آن‌ها حدوداً ۳۰ تا ۴۰ سانتی‌ متر است.
  • فلاور باکس‌ های بزرگ : این نوع از فلاور باکس ‌ها بزرگ ‌ترین نوع فلاور باکس ‌های ترمووود هستند و اندازه آن‌ ها حدوداً ۴۰ تا ۵۰ سانتی‌ متر است که برای میحط های بزرگ تر مانند روف گاردن های بزرگ، حیاط، باغ ویلا و … کاربرد دارند.

2. بر اساس نوع چوب ترمووود

  • فلاور باکس‌ های چوب ترمووود دریایی: این نوع از فلاور باکس ‌ها از چوب ترمووود دریایی مانند آکوا، تیک و … ساخته می ‌شوند. این چوب ‌ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت و آب دارند، مناسب برای استفاده در محیط ‌های مرطوب و دریایی هستند.
  • فلاور باکس‌ های چوب ترمووود جنگلی: این نوع از فلاور باکس‌ ها از چوب ترمووود جنگلی مانند سرو، سوئدی و کاج ساخته می‌ شوند. این چوب ‌ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر حرارت، رطوبت و آتش دارند مناسب برای استفاده در محیط‌ های خشک و گرم هستند.

در کل فلاور باکس ‌های ترمووود به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط مختلف محیطی دارند، به عنوان یک گزینه مناسب برای تزیین فضا های داخلی و خارجی به شمار می ‌روند.

مزایای استفاده از ترموود برای فلاورباکس

فلاور باکس چوب ترمو

استفاده از چوب ترمووود برای ساخت فلاور باکس به دلیل ویژگی‌ های منحصر به فرد و مزایایی که دارد، طرفداران بسیار زیادی دارد. در زیر به برخی از مزایای استفاده از چوب ترمووود برای ساخت فلاور باکس اشاره می کنیم.

۱- مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف محیطی

چوب ترمووود در فرآیند تولید با استفاده از حرارت بالا دچار تغییرات شیمیایی و فیزیکی می ‌شود و به عبارتی ضد نور خورشید و اشعه مضر آفتاب، ضد آب و ضد حشرات می ‌شود. بنابراین فلاور باکس ساخته شده از چوب ترمووود دارای مقاومت بالا تری در برابر شرایط مختلف محیطی مانند آب، رطوبت، سرما، گرما و نور خورشید نسبت به چوب های دیگر است.

۲- طول عمر بالا

چوب ترمووود دارای عمر طولانی و مقاومت بالا در برابر خرابی و فرسایش است. به طور کلی فلاورباکس ساخته شده از چوب ترمووود با طول عمری بین ۲۵ تا ۵۰ سال می ‌تواند بدون نیاز به تعمیر و نگهداری محیطی زیبا و چشم نواز را در خانه و حیاط به وجود بیاورد.

۳- زیبایی ظاهری

چوب ترمووود دارای رنگی زیبا و طبیعی است و در عین حال، دارای طرح ‌های مختلف و منحصر به فردی است که می‌ تواند زیبایی ظاهری این فلاور باکس‌ ها را افزایش دهد.

۴- محیط زیست پایدار

استفاده از چوب ترمووود به علت استفاده از چوب با منشا مدیریت شده و انجام فرآیند تولید بر اساس استاندارد های محیط زیستی، می ‌تواند به حفظ محیط زیست کمک بسیاری کند.

۵- کاهش نیاز به نگهداری

فلاور باکس‌های ساخته شده از چوب ترمووود نیاز به نگهداری و تعمیرات بسیار کم تری نسبت به فلاور باکس‌ های ساخته شده از چوب ساده دارند. همچنین این فلاور باکس‌ ها به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف محیطی، نیاز به تعویض و تعمیرات کمتری دارند.

۶- سازگاری با سبک ‌های معماری مختلف

فلاور باکس ‌های ترمووود به دلیل طرح ‌های مختلف و رنگ‌ های طبیعی، با سبک ‌های معماری مختلف سازگاری دارند و می‌ توانند به شکلی زیبا و هماهنگ در محیط‌ های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

7- امکانات مختلف

فلاور باکس ترمووود قابلیت افزودن امکانات مختلف مانند ظرفیت زیاد تر، سیستم آبیاری، پایه ‌های قابل تنظیم و … را دارا است که این موضوع باعث کمی افزایش در قیمت فلاور باکس ترمووود می شود ولی با توجه به ویژگی های خاص، این افزایش قیمت نا چیز است.

8- قابلیت بازیافت

در صورت نیاز چوب ترمووود قابلیت بازیافت دارد و می ‌تواند مجدداً استفاده شود.

خرید فلاورباکس از تولیدکننده ترموود؛ به صرفه ترین راه

مرکز خرید فلاور باکس در تهران

با توجه به مزایا و ویژگی هایی که برای ساخت فلاور باکس از جنس چوب ترمو ذکر کردیم، در نظر داشته باشید که برای خرید این محصول حتما باید اعتبار و سطح کیفی محصولات تولید کننده مورد نظرتان را در نظر بگیرید. بهترین راه برای کاهش قیمت فلاور باکس ترمووود و خرید آن با یک مبلغ ثابت، خرید از تولید کننده به صورت مستقیم است.

زیرا با خرید از تولیدی واسطه ها حذف می شوند و محصول به صورت مستقیم به مشتری عرضه می شود. به همین دلیل قیمت فلاور باکس ترمووود کم تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. یکی از بزرگ ترین و معبتر ترین تولید کننده ها ترمووود و فراورده های از جمله انواع فلاور باکس های با کیفیت، مجموعه پویان وود است.

این شرکت به دلیل ارائه محصولات بسیار با کیفیت و مرغوب با قیمت مناسب و مقرون به صرفه، تبدیل به یکی از برترین تولید کننده های ترموود در ایران شده است. برای خرید فلاور باکس ترمووود با قیمت پایین تر به صورت مستقیم از تولیدی می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۷۳۲۲۶۵ تماس حاصل فرمایید.

Rate this page